Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679 O FIRMIE - PIO Marco Układanie wykładzin. Wykładziny Kielce, Montaż Kielce, Podłogi Kielce, układanie Kielce

Pio-Marco - to już 18 lat na rynku...

Układanie i konserwacja podłóg, wykładzin i paneli

Nasza firma działa w Kielcach od 1996 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, którzy uczestniczą w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

Oferujemy montaż:
wykładzin podłogowych
podłóg drewnianych
paneli
nawierzchni sportowych
posadzek przemysłowych

Jako dystrybutor wiodących producentów na rynku posadzkarskim, służymy doradztwem technicznym poprzez dobór odpowiednich materiałów, projektowanie i dostawę produktu. Naszą prace zawsze poprzedza niezobowiązująca i bezpłatna wizyta na miejscu montażu podłogi, w celu dokonania pomiarów pomieszczeń oraz oceny ważnych czynników mających wpływ na jakość wykonania. Przez kilkanaście lat działalności zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów oraz zdobyliśmy liczne grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy, zakres naszej działalności obejmuje nie tylko Kielce i województwo świętokrzyskie, ale i całą Polskę.

Facebook