LISTWY I CHEMIA DO WYKŁADZIN

LISTWY

Jako jedyni w województwie świętokrzyskim jesteśmy dystrybutorem listew przypodłogowych firmy Döllken.

Posiadamy wszystkie rodzaje listew firmy Döllken.

  • LISTWY PRZYPODŁOGOWE RDZENIOWE

Są wyjątkowo praktyczne, ich montaż zapewnia dużą oszczędność czasu. Wykonane SA z włókien drzew iglastych, obudowane polimerem co zapewnia im doskonałą trwałość.

Montowane są przy pomocy gilotyny, która pozwala stworzyć perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny, dzięki czemu nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria.

  • LISTWY PRZYPODŁOGOWE SYSTEMOWE

Listwy systemowe zachwycają bardzo eleganckim wyglądem oraz niezwykłymi właściwościami. Zalicza się do nich pojemne kanały kablowe, wymienne profile dekoracyjne, a także wieloletnią możliwość remontów bez całkowitego demontażu i wymiany listew.

  • LISTWY PRZYPODŁOGOWE ELASTYCZNE

Nadają się w szczególności do stosowania wraz z elastycznymi wykładzinami PCV. Ich montaż trwa bardzo krótko i jest niezwykle prosty. Występują w formie samoprzylepnej oraz na taśmę klejącą.

CHEMIA

W grupie produktów związanych z szeroko rozumianym wykonywaniem podłóg jako dystrybutor we współpracy z firmą MAPEI i MUREXIN oferujemy;

preparaty do przygotowania podłoża
preparaty do wyrównania podłoża
kleje do wykładzin PCV, wykładzin dywanowych, paneli LVT
wylewki samopoziomujące
preparaty do wykonania powłok izolacyjnych, żywicznych

W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne środki do codziennej pielęgnacji wykładzin elastycznych i dywanowych DR.SCHUTZ

Facebook