Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679 Montaż wykładzin PCV, wykładziny Tarkett - PIO Marco Układanie wykładzin. Wykładziny Kielce, Montaż Kielce, Podłogi Kielce, układanie Kielce

Montaż wykładzin PCV, wykładziny Tarkett

Montaż wykładzin PCV, wykładziny Tarkett

Polecamy wyjątkowo trwałe i wytrzymałe wykładziny PCV Linoleum wiodących producentów światowych marek. Linoleum to wykładzina, która powstała w wyniku wymieszania naturalnych składników takich jak: mączka drzewna, naturalnych barwników oraz oleju lnianego, wapienia, naturalnej żywicy, które wchodzą w skład spoiwa. Wykładziny PCV są wyjątkowo odporne na ścieranie i łatwe w utrzymaniu w czystości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie przy niskich nakładach finansowych. Bardzo bogata gama kolorystyczna pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia różnorodnych wzorów niepowtarzalnych podłóg.

Wykładziny PCV, Tarkett znajdują zastosowanie w obiektach:

służby zdrowia
szkołach
przedszkolach
pomieszczeniach socjalnych
obiektach sportowych
Wykładziny homogeniczne firmy Tarkett to zintegrowane rozwiązania, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykładziny Tarkett są jednym z najczęściej stosowanych materiałów zarówno w Polsce jak i na świecie. To wykładziny homogeniczne o grubości 2mm, które po nałożeniu na podłoże tworzą jednolitą, wodoodporną posadzkę. Poczucie komfortu oraz zwiększone bezpieczeństwo i poprawa samopoczucia to końcowy efekt odczuwany przez użytkowników wykładzin.
Wykładziny polecane są w szczególności do obiektów publicznych o największym natężeniu ruchu.

Facebook