Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679 PANELE WINYLOWE - LVT Kielce - PIO Marco Układanie wykładzin. Wykładziny Kielce, Montaż Kielce, Podłogi Kielce, układanie Kielce

PANELE WINYLOWE - LVT

LVT- LUXURY VINYL TILES, czyli luksusowe panele winylowe, tworzone są z kilku nakładających się na siebie warstw; zasadniczej , wzmacniającej użytkowej z PCV, poliuretanu oraz tzw. fotograficznej decydującej o wizualnym odbiorze LVT.

Panele winylowe to rozwiązanie dla poszukujących trwałej i solidnej podłogi, na wiele lat bezproblemowego użytkowania. Rozmiarami oraz kształtem zbliżone są do tradycyjnych paneli podłogowych, ze względu na swoja techniczną specyfikę, oraz doskonałe wizualne odwzorowanie drewna , często mylone są z naturalnym materiałem. Decyduje o tym stosowana w płytkach w/w warstwa fotograficzna , która doskonale oddaje kolory oraz strukturę elementów drewnianych. Producenci LVT rozszerzyli ofertę również o kamień, panele opracowane są tak aby formą zbliżone były właśnie do tego materiału.

Panele LVT charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki eksploatacyjne powierzchni , a co ważne są również łatwe w utrzymaniu czystości. Doskonale nadają się do konfiguracji z ogrzewaniem podłogowym, są antystatyczne i wodoodporne.

Niewątpliwą zaletą paneli LVT jest ich wszechstronność . Z jednej strony zapewniają wzornictwa i kolorów, czym wzbogacają estetykę wnętrz, z drugiej strony są technologicznie przystosowane do pomieszczeń o szczególnym natężeniu ruchu. Zaleca się ich stosowanie w obiektach handlowych, biurach, placówkach szkolnych. Co szczególnie istotne – podłogi LVT zachowują neutralność wobec wilgoci. Testy wykazały ich odporność na wodę w łazience czy kuchni. Panele winylowe zyskują obecnie na popularności i są chętnie wybierane do pokrycia podłóg w modernistycznych domach, mieszkaniach oraz apartamentach. Sprawdzają się bowiem w każdej przestrzeni, bez względu na metraż.

Panele LVT – podłogi winylowe – sprzedawane są na zamówienie. Dzięki doskonałej jakości wzornikom zapewniamy możliwość sprawdzenia jakości oraz wizualnego odbioru podłogi w naszym salonie. Mogą Państwo wybierać spośród kilku prestiżowych kolekcji, więc każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Szeroki wybór, kolorów i struktur pozwala na tworzenie niesamowitych kompozycji, również z innymi rodzajami pokryć podłogowych takimi jak np. wykładziny dywanowe.

Facebook