Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/floorplus/domains/podlogi-serwis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679 UKŁADANIE PODŁÓG DREWNIANYCH ORAZ PANELI - PIO Marco Układanie wykładzin. Wykładziny Kielce, Montaż Kielce, Podłogi Kielce, układanie Kielce

UKŁADANIE PODŁÓG DREWNIANYCH ORAZ PANELI

Podłogi i panele drewniane

Mamy wiele lat doświadczenia w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu podłóg, dzięki czemu możemy w sposób kompleksowy realizować zlecenia zarówno klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji.

Specjalizujemy się w montażu:
różnego rodzaju podłóg drewnianych
parkietów
paneli podłogowych
Podłogi drewniane dodają niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu. Pośród paneli są synonimem piękna i elegancji. Moda na nie nigdy nie przemija. Drewniane posadzki są piękne, trwałe i zdrowe. Budują klimat domowej przytulności i ciepła. Podłogi drewniane są też bardzo dobrym izolatorem termicznym i akustycznym. Wpływają pozytywnie na mikroklimat naszego otoczenia, regulując wilgotność w pomieszczeniu. Jest to bardzo trwały materiał, który można wielokrotnie odnawiać. W obecnych czasach klient może wybrać parkiet nie tylko spośród drewna europejskiego lecz również spośród drewna egzotycznego, występującego w większej ilości kolorów. Dostosujemy własne pomysły i projekty do indywidualnych oczekiwań klienta. Pracujemy na komponentach chemicznych wiodących europejskich producentów co przekłada się na dłuższy cykl żywotności podłogi.

Facebook